Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Ευηνοχωρίου εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες του στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την πλουσιοπάροχη προσφορά   αθλητικού υλικού και την αμέριστη συμπαράσταση και συνδρομή του στις ανάγκες του σχολείου μας.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Ευηνοχωρίου εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους στο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου για την καθοριστική του συμβολή προκειμένου να εξασφαλίσουμε έναν υπολογιστή DELL αυξημένων δυνατοτήτων.

Ιδιαίτερα αισθανόμαστε την ανάγκη να αναφέρουμε ότι ο συγκεκριμένος υπολογιστής θα βοηθήσει στη στήριξη του εκπαιδευτικού και πολιτιστικού έργου του σχολείου μας, πράγμα που θα λύσει ένα χρόνιο πρόβλημα που αντιμετωπίζαμε στο συγκεκριμένο τομέα.

.

Ευηνοχώρι  24-02-2020

Ο Δ/ντής
                                                                         Σπυρίδων Κονδραλής